Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Опитування: Понад 60% українців вважають, що справи в країні рухаються у правильному напрямку

4 Жовтня 2023, 18:07

Понад 60% українців вважають, що справи в нашій державі рухаються у правильному напрямку, 23%дотримуються протилежної думки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результати дослідження настроїв та економічного становища населення, проведеного в рамках 24-ї хвилі проєкту «Україна в умовах війни» Соціологічною групою «Рейтинг».

«За результатами дослідження 61% опитаних вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку, 23% – протилежної думки, ще 16% – не змогли оцінити. Наразі спостерігається зменшення кількості тих, хто оцінює напрямок розвитку країни як правильний. Проте у всіх регіонах та серед усіх вікових груп продовжує переважати оцінка напрямку як правильного», – йдеться у повідомленні.

Опитування проведено серед населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім ТОТ Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%.

Раніше ми розповідали, скільки українців користувалися бібліотеками за останній рік.