Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Окупанти безуспішно намагаються набрати студентів до своїх фейкових вишів

2 Жовтня 2023, 17:26

Росіяни не можуть знайти «вчителів» до своїх осередків пропаганди на тимчасово окупованих територіях.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Зазначається, що наразі значна частина цих освітян –– це гастролери з росії, зокрема студенти педагогічних ВНЗ рф. Більшість місцевих вчителів відмовилась від співпраці з ворогом і залишила регіон.

Щоб покрити наявний дефіцит, ворог створив на ТОТ чотири фейкових педагогічних виші: Херсонський, Азовський (у Бердянську), Донецький та Луганський. Там нашвидкуруч навчають тих, хто погодився промивати мізки школярам-українцям.

Проте кількість «студентів» мала, й загарбники почали відправляти в ці внз сиріт, які закінчили інтернати й переважно не можуть вільно обирати своє майбутнє. Від них не вимагають вступних іспитів, натомість обіцяють повний соціальний пакет і підвищені стипендії.

Центр національного спротиву застерігає, що так звані «школи» на ТОТ діють як осередки пропаганди, де дітям промивають мізки. Завдання росіян дезорієнтувати українських дітей і зробити їх жертвами маніпуляцій.

Нагадаємо, окупанти завозять на ТОТ своїх студентів-педагогів для «роботи з дітьми».