Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З Аргентини відправили нову партію гумдопомоги для України

2 Жовтня 2023, 15:09

З Буенос-Айреса до Варшави за сприяння української діаспори прибула вже 15-та партія гуманітарної допомоги для України з початку повномасштабного вторгнення. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Аргентині.

Зазначається, що цього разу до аргентинського гуманітарного вантажу, загальна вага якого склала понад 12,5 т, увійшли продукти харчування та медикаменти, надані Конвентом церков євангельських християн і слов’янських баптистів Аргентини, Уругваю та Парагваю, Українською центральною репрезентацією в Аргентинській Республіці, а також фармацевтичною компанією «Laboratorios Monserrat y Eclair, S.A.».

Посольство висловило слова щирої подяки згаданим донорам, а також вкотре –– Аргентинському агентству міжнародного співробітництва та гуманітарної допомоги «Білі шоломи» Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі та віросповідань Аргентини, митниці міжнародного аеропорту «Есейса» за вагому логістичну підтримку та, персонально, відомому підприємцю, пілоту й меценату Енріке Піньєйро за благодійні міжнародні авіатранспортні перевезення.

Раніше ми розповідали про те, що в Україні цьогоріч гуманітарну допомогу отримали понад сім мільйонів людей.