Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Черкаські будівельники відновили 40 будинків на деокупованій Херсонщині

2 Жовтня 2023, 12:45

Черкаські будівельники у межах проєкту «Пліч-о-пліч» відновили 40 будинків у селі Іванівка на деокупованій Херсонщині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Херсонської обласної військової адміністрації.

«Черкаські будівельники продовжують відновлювати Іванівку Бериславського району. У рамках проєкту «Пліч-о-пліч», ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, у селі вже відремонтували 40 будинків, пошкоджених армією РФ», –– йдеться у повідомленні.

Наразі бригада з Червонослобідської громади Черкащини взяла в роботу ще чотири нові об’єкти.

Зазначається, що волонтери працюють у населеному пункті щодня. Вони проводять демонтаж зруйнованих дахів та відновлюють покрівлі.

Крім того, до села від благодійників Черкаського району доставляють не тільки гуманітарні вантажі з будівельними матеріалами, а й свіжий хліб та молоко для місцевих мешканців.

У рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» 15 областей взяли під опіку постраждалі села Херсонщини та відрядили туди будівельників, які зголосилися своїми руками підтримати людей, чиї будинки потрощили ворожі снаряди та ракети. Ініціатива передбачає відбудову 26 деокупованих населених пунктів регіону.

Нагадаємо, на Херсонщині відновлено роботу служб у справах дітей.