Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Росіяни продовжують поширювати пропагандистську макулатуру на ТОТ

1 Жовтня 2023, 17:58

На тимчасово окупованих територіях Донецької області окупанти поширили черговий випуск макулатури під назвою «кочегарка днр». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

У матеріалах цієї «безкоштовної газети» основну увагу було привернуто до проведених «псевдовиборів» уєдиний день голосування на росії, антиукраїнської пропаганди та поточних соціально-економічних подій на ТОТ сходу України.

Зокрема, ворог висвітлював заголовки, де акцентував увагу на проведенні перших «історичних», чесних та прозорих «виборів» і безумовну підтримку з боку рф.

Водночас окупанти не змогли утриматися від дискредитації Сил оборони України, а саме: звинуватити у завданні вогневих ударів по нібито цивільній інфраструктурі низки населених пунктів області.

У ЦНС зауважують, що через ігнорування місцянами «виборів» загарбники не змогли просунути наратив щодо підтримки «волевиявлення», а «міжнародних спостерігачів» виявилось недостатньо, аби створити бажану картинку для внутрішньої пропаганди.

Отож окупаційна влада здійснила чергову марну спробу щодо легалізації свого незаконного контролю на ТОТ України.

Центр національного спротиву закликає або ігнорувати видачу відповідної макулатури, або спалювати її після отримання.

Нагадаємо, окупанти створюють передумови для ще однієї екологічної катастрофи.