Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні стартує грантовий конкурс на ремонт молодіжних центрів

1 Жовтня 2023, 16:56

Національне українське молодіжне об’єднання (НУМО) оголошує грантовий конкурс на ремонт та технічне оснащення приміщень молодіжних центрів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук організації.

До участі запрошуються молодіжні центри усіх форм власності: громади, молодіжні організації та ради, комунальні заклади, заклади культури, студентські організації тощо.

П’ять з них зможуть отримати по 10 000 євро, з яких 8500 потрібно буде витратити на ремонт та умеблювання простору, а 1500 – на закупівлю обладнання.

Обираючи переможців, організатори звертатимуть увагу на мотивацію, обґрунтованість заявки, розуміння конкретних потреб, спроможність втілити проєкт за короткий термін. Крім того, перевагою буде партнерство центру з органом місцевої влади при реалізації проєкту.

Для того, щоб взяти учать, потрібно до 5 жовтня 2023 року заповнити гугл-форму. А також надіслати документи та бюджет з темою листа «Заявка» на електронну адресу: official.nuya@gmail.com. Завантажити шаблони форм можна за посиланням.

Нагадаємо, посольство США оголосило грантовий конкурс на проєкти розвитку громадянського суспільства.