Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Центральний Союз українських студентів відновив свою діяльність після паузи у 30 років

1 Жовтня 2023, 14:13

Центральний Союз українських студентів (ЦеСУС), який об’єднав українську молодь з різних країн, відновлює свою роботу після майже 30-річної перерви. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Світового союзу українців (СКУ).

Зазначається, що студентство українського походження об‘єднує зусилля, аби боротись з російською дезінформацією. А також популяризувати український світ, співпрацювати зі світовими вищими навчальними закладами та посилювати голос України в найпопулярніших вишах світу.

На перших Установчих зборах, які нещодавно відбулися, світове студентство обрало провід відродженої організації. Президентом організації став Роман Ґрод (Канада). Першою заступницею призначили Даню Панків (Канада). Другою заступницею – Анастасію Сігнаєвську (Чехія).

«Центральний союз українських студентів має довгу історію. У 1922 році він був створений, щоб обʼєднувати українських студентів з усього світу. Ми вважаємо, що сьогодні, на столітню річницю створення організації, є символічно та важливо, знову відродити ЦеСУС, для об’єднання студентів довкола ідеї. Наш голос є дуже важливою підтримкою України, особливо в такий складний час», – сказав Роман Ґрод.

Нагадаємо, нещодавно відбулося розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

МІТКИ