Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові переселенцям з Луганщини видають теплий одяг і дитячі ліки

30 Вересня 2023, 9:11

У львівському гуманітарному хабі Старобільської МВА луганчани, які евакуювались до області можу отримати одяг, ліки та санітарно-гігієнічні засоби (памперси для дорослих та дітей). Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Старобільської міської ради Луганської області.

«Банк потрібних речей та засобів поповнюють наші постійні друзі: волонтери, міжнародні партнери, окремі громадяни. Зокрема, нещодавно до хабу здебільшого теплий одяг привезли представники благодійної організації «БФ «Луганщина в дії». Її засновники –– жителі Старобільщини, які зараз мешкають у Луцьку, здійснюють багато важливої волонтерської роботи, в тому числі підтримують ВПО –– жителів Луганської області. Цього разу допомога доставлена у львівський гуманітарний хаб Старобільської МВА», –– зазначено в повідомлені.

Крім того, речами діляться і самі переселенці, які приносять їх до хабу, де бажаючі можуть знайти необхідне для себе і для членів своїх родин.

Наразі до осередку можна звернутися, щоб отримати ліки для дітей (наявні сертифікати серії для лікарського засобу). Їх передали київські волонтери.

Гуманітарний хаб у Львові працює за адресою: вулиця Рудненська, 10, щодня, крім вихідних та годин повітряної тривоги з 10:00 до 14:00.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номером: (099) 009-21-49.

Нагадаємо, нещодавно львівська ОВА презентувала комплексну програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення.