Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Залізничні «Квитки до перемоги» зібрали 6 млн грн на машину для розмінування

30 Вересня 2023, 8:47

«Квитки до перемоги» на перші рейси до Херсона, Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя та Севастополя дозволили зібрати понад 6,148 млн гривень. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм національного перевізинка.

Зазначається, що проєкт Укрзалізниці стартував у листопаді 2022 року і збігся у часі зі звільненням Херсона, куди й вирушив перший спеціальний рейс «Потяга до перемоги».

100% зібраних коштів спрямують на закупівлю машини для розмінування, яка дозволить убезпечити інфраструктуру від залишків нерозірваних снарядів та інших небезпечних обʼєктів перед поверненням залізничного сполучення на деокуповані території.

Квитки на «Потяг до перемоги» не мають строку давності й можуть бути активовані після звільнення українських міст, як це сталося із Херсоном.

«Квитки до перемоги» купували люди з 12 країн світу, а напрямок до Криму став настільки популярним, що Укрзалізниця додала ще один благодійний рейсдо Севастополя. Тож найбільшу кількість квитків зрештою придбали саме до Криму1747», — йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, Укрзалізниця виділяє спеціальну бронь для військовослужбовців, які їдуть у відрядження чи відпустку.