Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Французькі експерти долучились до фіксації воєнних злочинів на Чернігівщині

24 Травня 2022, 21:30

Прокурори разом зі спеціалістами Жандармерії Франції провели слідчі дії на пошкоджених та знищених російськими окупантами об’єктах у Чернігові. У складі групи іноземних фахвців працювали вибухотехніки, трасологи, балісти й судово-медичний експерт. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Telegram-канал Офісу Генерального прокурора.

Прокурори Чернігівщини спільно із французькими експертами оглянули повністю зруйновану 28 лютого будівлю чернігівського кінотеатру ім. Щорса. Також обстежили розбитий дах, пошкоджені стіни, вибиті вікна міської дитячої стоматполіклініки, що зазнала руйнувань унаслідок ракетного обстрілу 27 лютого.

Серед об’єктів, які зазнали пошкоджень і руйнувань, оглянуто житловий масив на вулиці Чорновола. У березні на мікрорайон здійснили авіаналіт, унаслідок якого загинули 15 людей, десятки зазнали поранень.

У відомстві зазначили, що прокурори продовжують фіксувати злочини, пов’язані з порушенням законів та звичаїв війни військами рф на території Чернігівської області (ст. 438 КК України).

Нагадаємо, у травні до Чернігівщини з робочим візитом завітали представники Міжнародного фонду «Партнерство за сильну Україну», націленого на підтримку довгострокової стійкості України. Крім Великої Британії, яка є ініціатором створення Фонду, до нього входять США, Канада, Швеція та Швейцарія.