Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як готують Херсон до можливого блекауту?

29 Вересня 2023, 15:05

У місті на 70% готове до опалювального сезону теплоенерго, обіцяє подати тепло і ТЕЦ, влада також готується до можливого блекауту. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Військова адміністрація вживає всіх заходів, щоб ми об’єктивно підготувалися і повноцінно запустили тепло в опалювальний сезон. На сьогодні на 70% вже готове теплоенерго запустити опалення, і зараз проводяться ремонтні роботи», –– каже начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Також, за його словами, представники ТЕЦ запевняють, що і це підприємство буде готове подати тепло у будинки.

Крім того, наразі є проблемне питання стосовно мікрорайону Острів (Корабел), де минулого сезону тепла не було. Наразі там у деяких місцях відсутнє електропостачання, після того, як його відновлять, планують подати тепло і в цьому мікрорайоні. Тому зараз до відновлення електропостачання залучені додаткові сили з Миколаївської, Кіровоградської і Полтавської областей.

Мрочко зазначив, що МВА готує місто до можливого блекауту взимку, адже ворог обстрілює критичну інфраструктуру. У громаді готують запас генераторів, пального та закуповують деревину. Також зазначається, що у разі, якщо блекаут затягнеться, прийматимуть рішення про проведення більшої евакуації населення, щоб люди не проживали без електроенергії, газу чи тепла.

Нагадаємо, що Херсонщина потребує допомоги лікарів з інших регіонів.