Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Буковині компенсація за працевлаштованих ВПО склала 2,4 мільйона гривень

28 Вересня 2023, 16:31

Із початку 2023 року 65 роботодавців Чернівецької області скористалися можливістю отримати компенсацію за працевлаштування 189 внутрішньо переміщених осіб. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Голос України».

«У 2022 році служба зайнятості активно реалізовувала цю програму. 113 підприємців регіону отримали кошти за працевлаштованих переселенців. З початку війни вони працевлаштували 294 ВПО. За кожного працівника отримали компенсацію, загалом це понад 3,3 мільйона гривень»,повідомляє заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрій.

Зазначається, що роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть самостійно подати до центру зайнятості необхідний пакет документів. Також це можна зробити через портал «Дія».

Компенсація витрат роботодавцю здійснюється за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за наступних головних умов:

– роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

– розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що українці, які залишилися без роботи через вимушену зміну місця проживання, можуть отримати комплексну підтримку.