Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Європейський інвестбанк може надати 220 мільйонів євро на відновлення інфраструктури України

27 Вересня 2023, 13:40

Нещодавно голова Агентства відновлення Мустафа Найєм і керівник Групи управління проєктами Вадим Ноздря обговорили з представниками Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) фінансування проєктів відновлення критичної інфраструктури України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Державнеагентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Зазначається, що виділені кошти у розмірі близько 220 млн євро підуть на відновлення доріг і мостів.

Крім того, на зустрічі сторони обговорили прогрес реалізації спільних проєктів. Зокрема, проєкт розвитку трансʼєвропейської транспортної мережі, який стосується будівництва та ремонту доріг у шести регіонах України.

У відомстві додали, що з початку повномасштабного вторгнення Європейський інвестиційний банк виділив Україні 1,7 мільярда євро екстреної допомоги. А також надав 840 млн євро на реалізацію у 2023 році пріоритетних проєктів відновлення інфраструктури нашої держави.

Європейський інвестбанк є одним із найбільших кредиторів України. На сьогодні портфель проєктів, які реалізує ЄІБ з українським державним, комунальним секторами та бізнесом, сягає понад 7 млрд євро.

Нагадаємо, що ще більше бізнесів зможуть долучитися до урядової програми єВідновлення.