Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині реконструюють будівлю для проживання ВПО

26 Вересня 2023, 11:09

Нещодавно відбулася чергова зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми з представниками Благодійного фонду «Move Ukraine», який має намір облаштувати в місті соціальне житло для вимушених переселенців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Дрогобицьку міську раду.

Зазначається, що для реалізації житлового проєкту обрали місто Дрогобич з декількох причин: через наявність досвіду будівництва соціального житла, прозору роботу органу місцевого самоврядування та налагоджені зв’язки із закордонними донорами та партнерами.

Організація планує провести реконструкцію частини занедбаної триповерхової будівлі, розташованої на вулиці Фабричній. Там облаштують одно- та двокімнатні квартири для вимушених переселенців, які проживають на базі Дрогобицької громади та перебувають в черзі на отримання тимчасового житла.

Крім того, паралельно завершується облаштування 12-квартирного модульно-каркасного будинку на вулиці Пилипа Орлика. До реалізації проєкту долучився Фонд «Людина в біді», який передав меблі, матраци, подушки, а також побутову техніку: мікрохвильовки, праски та інші речі першої необхідності, необхідні для облаштування квартир. Будинок планують здати в експлуатацію до кінця жовтня.

Нагадаємо, раніше на Дрогобиччині діти-переселенці отримали від МОМ 56 планшетів.

Фото: drohobych-rada.gov.ua