Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На що звернути увагу при виборі психолога?

25 Вересня 2023, 7:44

Такі поради підготували у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Освіта. Запитайте у фахівця про його освіту. Вона має бути не нижче магістра у спеціалізаціях практичний, клінічний психолог тощо.

Де шукати. Перегляньте сайти відомих перевірених фондів, що спеціалізуються на психологічній допомозі. Зверніть увагу на їхніх спеціалістів. Пошукайте в соцмережах. Сторінка психолога допоможе зрозуміти, чи підходить вам його бачення.

Крім того, повноцінну допомогу надають кваліфіковані спеціалісти благодійних фондів та громадських організацій (онлайн, офлайн чи телефоном). Їх перелік можна знайти на сайті «Ти як?». Консультації безкоштовні та конфіденційні.

Як підготуватися і зрозуміти, що фахівець вам підходить? Заздалегідь складіть перелік проблем, які вас турбують, і надішліть їх спеціалісту ще до початку сеансів. Це допоможе краще структурувати ваш запит та з’ясувати, чи працює фахівець із такими темами.

Раніше РеІнформ повідомляв, куди можна звернутися за безоплатною психологічною допомогою.