Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні розпочало роботу медіа, журналістками якого є українські переселенки

24 Вересня 2023, 9:28

Нещодавно запрацював міжнародний онлайн-журнал Sestry, журналістками якого стали українські переселенки в різних куточках світу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Кореспондентки Sestry – це жінки, які через війну залишили свій дім і тимчасово проживають у країнах ЄС, США, Канаді. За кожною з авторок стоїть Історія, якою вони поділяться зі світом» –– зазначила журналістка видання Альбіна Трубенкова.

Зазначається, що його головний офіс знаходиться у Варшаві. Головним редактором проєкту є Марія Гурська – українська журналістка, телеведуча і програмний директор телеканалу «Еспресо».

Міжнародна платформа виходитиме трьома мовами: українською, польською та англійською. Вона містить надихаючі історії людей, які, попри війну, стали сильнішими, про бізнеси, яким вдалось не лише вижити, а й стати на ноги. Також на сайті є поради юристів, психологів та експертів ринку праці. Представлені в новому медіа і політика: інтерв’ю зі світовими лідерами, аналітика та публіцистика від топспікерів.

Серед перших матеріалів онлайн-журналу: стаття Віталія Портникова «Діалог з Україною», ексклюзивні інтерв’ю з кінорежисером Аґнєшкою Голланд і письменницею Оксаною Забужко, розмова про майбутнє України з професором економічних наук, євродепутатом від Польщі Данутою Хюбнер, історії українців, які пережили окупацію.

За словами авторів проєкту, журналістки Sestry працюють на найвпливовіших майданчиках у світі, тож редакція пильнуватиме, щоб підтримка України за кордоном не зменшувалась.

Нове медіа допомагатиме українцям бути в курсі головних політичних подій вдома і за межами України.

Онлайн-журнал доступний за посиланням.

Нагадаємо, раніше в Україні з’явилося нове інформаційне видання про життя деокупованого Херсона.