Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Лондоні проведуть ярмарок вакансій для українських шукачів притулку

21 Вересня 2023, 13:45

11 жовтня у Лондоні проведуть ярмарок вакансій для наших співвітчизників та всіх, хто шукає роботу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Союзу українців у Британіївідділ Лондон (Association of Ukrainians in Great Britain London Branch).

Зазначається, що подія спільно організовується партнерами, зокрема Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), Tent Partnership for Refugees і Департаментом праці та пенсійного забезпечення, і пропонує компаніям та всім шукачам роботи, включно з біженцями, простий спосіб зустрітися, пройти співбесіди та швидко заповнити багато вакансій.

У ярмарку візьмуть участь такі роботодавці, як The Body Shop, Menzies Aviation, NHS, Starbucks, Hilton Hotel, Pizza Express, Rentokil Initial та багато інших.

Для підтримки українців у цей день будуть присутні різні організації, що опікуються біженцями.

Крім того, надаватимуться послуги з підготовки резюме, проходження співбесіди, а також консультації та підтримка по догляду за дітьми. Будуть доступні послуги перекладачів — мови будуть повідомлені додатково.

Нагадаємо, що за рік дії програми єРобота погоджено понад 6 тисяч грантів від держави на загальну суму більш ніж 4,5 млрд гривень.