Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Ірпені відновлять багатоповерхівку, що постраждала через війну

20 Вересня 2023, 19:01

В Ірпені на Київщині готують до відновлення ще один багатоквартирний будинок, знищений окупантами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.  

Він знаходиться на вул. Миру, 16. Це один із численних житлових будинків на Київщині, який постраждаввнаслідок бойових дій. Три під’їзди з шести дістали значних пошкоджень.

Для його відновлення вже розробили проєктно-кошторисну документацію. Також передали необхідні папери, аби п’ятиповерхівку включили до переліку об’єктів відновлення за кошти Фонду ліквідації наслідків агресії.

Зазначається, що капітальний ремонт приміщення передбачає демонтаж 4-6 під’їздів та їхню подальшу повну відбудову з оновленням мереж життєзабезпечення та опорядження, відновлення пошкоджених квартир. Також по всьому об’єкту відновлять покрівлю.

Крім того, скрізь передбачені заходи з енергозбереження: будуть утеплені фасади, замінені вікна та встановлене індивідуальне опалення для кожної квартири. Також врахують принципи безбар’єрності, а у підвальному приміщенні облаштують укриття.

Нагадаємо, на Київщині відбудовують дитячий садок, зруйнований окупантами.