Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Держкіно оголосило конкурс для молодих кінематографістів на гранти від Президента

20 Вересня 2023, 13:21

Молоді діячі у галузі кінематографії віком до 35 років можуть отримати три гранти від Президента для реалізації творчих проєктів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Держкіно.

«Відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99, Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття грантів Президента України у галузі кінематографії», йдеться в повідомленні.

Зазначається, що метою конкурсу є надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення та реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проєктів.

У Держкіно зауважують, що грант може отримати діяч у галузі кінематографії віком до 35 років. Водночас загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів, у 2024-му році складає 3 млн 121 тис. грн.

Для участі в конкурсі претенденти повинні з 13 вересня до 1 листопада (до 18:00 години) подати до Держкіно наступні документи:

  • заповнену власноруч заявку на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту президента України,
  • кошторис творчого проєкту фільму,
  • заявку на участь у конкурсі,
  • документи згідно з переліком.

Крім того, заявник має внести відомості в таблицю щодо кінопроєкту (Форма №1) і надіслати її у форматі Еxcel разом із вже зазначеними файлами.

Документи надаються Держкіно в електронному вигляді на адресу granty@usfa.gov.ua, в темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника. Всі файли мають бути надіслані одним листом у PDF-форматі (кожен документ завантажується окремим файлом із назвою відповідно до змісту документа, вони мають бути відкритідля загального доступу, не мати паролів та містити розбірливе зображення).

Нагадаємо, стартує грантовий конкурс для громадських організацій на зміцнення системи юстиції.