Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Латвійське радіо та ТБ робитимуть контент для українців, щоб допомагати їм інтегруватися

18 Вересня 2023, 10:21

Нещодавно Уряд Латвії підтримав пропозицію Міністерства культури та Ради громадських електронних ЗМІ (SEPLP) про перерозподіл коштів у розмірі до 784 433 євро. Кошти підуть на те, щоб засоби масової інформації могли створювати культурно-орієнтований та сприяючий інтеграції контент для українців, які проживають у Латвії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на uamedia.eu.

Найближчим часом SEPLP підготує та подасть до Мінфіну запит на виділення коштів із програми держбюджету на підтримку українців. З цієї суми Латвійське телебачення отримає до 629 695 євро, Латвійське радіо — до 154 738 євро.

У Міністерстві культури зазначають, що наші співвітчизники активно використовують соціальні мережі для отримання інформації про події в світі. Тому важливо передбачити додаткові заходи, які допоможуть українцям більше дізнатися про історію та культуру Латвії, надавати якісний контент про події в Україні, сприяючи при цьому вивченню та практиці латиської мови.

Зазначається, що планується створити якісний аудіовізуальний пізнавально-розважальний матеріал щодо цінностей культурного канону Латвії для поширення у соціальних мережах. Планується створити 30 одиниць контенту, які поширюватимуться в основному для аудиторії rus.lsm.lv на платформах Instagram, Facebook, Youtube та TikTok.

Щоб і надалі забезпечувати висвітлення соціально-значущої та поглибленої інформації про події в Україні, Латвійське радіо планує зміцнити інформаційно-аналітичний контент, у тому числі залучаючи нових співробітників.

Нагадаємо, що в Україні створили першу книжкову радіостанцію.