Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні запустили онлайн-опитування про зайнятість українців

15 Вересня 2023, 19:34

Нещодавно стартувало перше онлайн-опитування про зайнятість та безробіття українців. Воно є частиною процесу цифровізації Державного комітету статистики. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

«Продовжуємо працювати над цифровою трансформацією Держстату та створювати країну, де якісні дані доступні кожному. Вперше запускаємо статистичне онлайн-опитування про зайнятість та безробіття українців», – написав Федоров.

Зазначається, що метою опитування є аналіз сучасних тенденцій на ринку праці. Наприклад, ким працюють українці, як шукають роботу тощо. За словами міністра, якісні дані допоможуть державі ухвалити ефективні рішення та сформувати нову траєкторію розвитку країни.

Для того, щоб пройти опитування потрібно зайти на портал опитувань Держстату та підтвердити особу Дія.Підписом або BankID.

Долучитися до опитування можуть українці, яким виповнилося 15 років.

«Раніше працівники Держстату ходили від будинку до будинку, проводили інтерв’ю, заповнювали паперові бланки. І лише потім переводили їх у цифрові та відкривали суспільству. Онлайн-опитування зекономлять час та кошти держави», – додав міністр.

Нагадаємо, за рік дії програми єРобота погоджено понад 6 тисяч грантів від держави на загальну суму більш ніж 4,5 млрд гривень.