Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні вже спрямували понад 60 мільярдів гривень на швидку відбудову – Шмигаль

15 Вересня 2023, 15:03

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на Ялтинській європейській стратегії заявив, що в Україні на швидку відбудову вже спрямовано понад 60 млрд гривень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм очільника уряду.

За його словами українська економіка формується в трьох вимірах: економіка воєнного часу, економіка відновлення та економіка майбутнього.

«Економіка відбудови успішно запустилася і набирає оберти. Понад 60 млрд грн уже спрямовано на швидку відбудову, зокрема на розмінування, відновлення житла людей, відновлення й захист критичної інфраструктури. Працюємо над тим, щоб Росія заплатила за всі руйнування в Україні», –– заявив Шмигаль.

Крім того, в Україні вже працює економіка воєнного часу і макрофінансова допомога партнерів дає можливість витрачати внутрішні ресурси на армію.

Прем’єр додав, що українська економіка майбутнього ще кристалізується. Формувати її будуть такі галузі, як військово-промисловий комплекс, будівництво та інфраструктура, аграрний сектор, енергетика, ІТ та машинобудування.

Нагадаємо, USAID виділить кошти на збільшення кадрового потенціалу українського бізнесу.