Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Запоріжжі в районах, де триває примусова евакуація, залишається ще 14 дітей – Малашко

14 Вересня 2023, 9:13

У прифронтових населених пунктах Пологівського та Василівського районів Запорізької області, де триває примусова евакуація, залишається ще 14 дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова голови Запорізької обласної військової адміністрації Юрія Малашка в ефірі національного телемарафону.

Зазначається, що очільник ОВА розповів, що нині з прифронтових районів немає масової евакуації людей:

«У нас у двох районах іде примусова евакуація родин з дітьми. У нас вже залишилось з 54 дітей – 14, і ми продовжуємо роботу в цьому напрямку», – зазначив Юрій Малашко.

Нагадаємо, що 29 серпня оголосили примусову евакуацію дітей у п’яти населених пунктах Запорізької області: у місті Гуляйполе, селищі міського типу Степногірську, а також у Преображенці, Єгорівці, Новопавлівці.

Того ж дня очільник ОВА Юрій Малашко в інтерв’ю зазначив, що примусову евакуацію родин із дітьми і також маломобільних людей з Василівського та Пологівського районів Запорізької області розраховують провести за 30 діб.

31 серпня у Запоріжжя у супроводі поліції та рятувальників прибули 2 родини із селища Степногірськ: четверо неповнолітніх дітей та двоє дорослих. Також вивезли двох кошенят однієї з родин.

Нагадаємо, що з початку року «Білі янголи» на Мар’їнському напрямку евакуювали 65 дітей.