Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Вроцлав допоможе у відбудові Маріуполя

13 Вересня 2023, 16:54

Польське місто Вроцлав допоможе у відбудові українського Маріуполя після його деокупації. Нещодавно мери міст підписали відповідні документи – намір про укладання Декларації солідарності. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Маріупольської міської ради.

Зазначається, що Вроцлав –– одне з найбільших польських міст, яке має розвинену інфраструктуру та потужну промисловість, і його досвід може допомогти Маріуполю побудувати сучасну модель управління дорожньою інфраструктурою. Також польське місто має експертизу щодо залучення приватних інвестицій та відомий своїми вищими навчальними закладами.

За словами Бойченка, досвід, експертиза та найкращі практики польських міст, які проходили шлях відродження після Другої світової війни, допоможуть швидко та якісно відродити Маріуполь після деокупації.

«Вроцлав допоможе у створенні транспортної інфраструктури європейського рівня, надасть підтримку у побудові нової економічної моделі міста та розвитку освітнього кластера. Впевнений, партнерство з європейськими містами допоможе нам відбудувати Маріуполь», – підкреслив мер Маріуполя.

Нагадаємо, Mariupol Reborn – великий проєкт з відродження Маріуполя. Міжнародні партнери України, європейські міста та великий український бізнес разом з Маріупольською міською радою об’єдналися аби відбудувати місто після деокупації за найкращими світовими практиками та новітніми технологіями.

Раніше ми розповідали, що понад тисяча маріупольців зможуть отримати соціальне житло у Дніпрі.