Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Литві діє щонайменше 60 організацій, що збирають допомогу для України

11 Вересня 2023, 17:51

За даними литовського Центру регістру, зараз у країні діють щонайменше 60 організацій зі статусом одержувачів допомоги, які збирають допомогу для України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання Delfi.

«На сьогодні близько 60 організацій зі статусом одержувачів допомоги в тій чи іншій формі мають в найменуванні слово «Україна». До війни в Україні їх було 13, а після війни їхня кількість збільшилася до 48. Видно, що кількість організацій, які своєю назвою хочуть довести, що вони збирають допомогу для України, зростає», –– зазначив преспредставник Центру регістру Міндаугас Самкус. 

Він також зазначає, що важко підрахувати всі організації, які збирають допомогу для нашої держави, оскільки деякі з них не мають у назві слова «Україна».

«Є у нас такі випадки як «Сильні разом», у назві котрих немає слова «Україна», вони просто заявляють, що збирають допомогу для України, публікують це у своїх звітах і розповідають про це скрізь. У нас не може бути таких точних цифр, але те, що ми бачимо за назвами, принаймні за кількістю реєстрацій, вона однозначно збільшується», –– пояснив представник литовського Центру регістру.

За його словами, загалом у Литві статус отримувача допомоги мають близько 30 тис. установ чи компаній.

Нагадаємо, Нідерланди відкрили грантову програму для міжнародних компаній, які хочуть брати участь у відновленні України.

МІТКИ