Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці поступово звикають користуватися професійною психологічною допомогою

10 Вересня 2023, 16:57

Кількість українців, які позитивно ставляться до звернень за психосоціальною допомогою до фахівців, зростає. Люди виявляють готовність обговорювати питання, які їх турбують, із психологами та сімейними лікарями. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції

Про це свідчать проміжні результати анкетування надавачів та отримувачів послуг у сфері ментального здоров’я і психосоціальної підтримки, що проводять в областях регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Анкетування проводилося серед працівників охорони здоров’я, соціальної сфери, сфери освіти, громадськості у 19 областях України. Загалом було опитано понад 70 тисяч людей. Серед них – як надавачі, так і отримувачі послуг.

Фінальні висновки дослідження будуть оприлюднені згодом. Однак вже проміжні результати дають змогу зрозуміти, що українці висловлюють готовність звертатися за психосоціальною допомогою й отримувати фахову підтримку.

Також встановлено, що більшість українців довіряють органам державної влади та знайомим психологам як джерелу інформації про психічне здоров’я.