Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як знайти адреси та контакти медико-соціальної експертної комісії?

9 Вересня 2023, 14:26

У МОЗ розповіли, що у період воєнного стану медико-соціальна експертиза (МСЕК) стала більш доступною й зручною. Експертна оцінка може бути проведена незалежно від вашого місця реєстрації. Тобто ви можете звертатися до МСЕК у будь-якому регіоні країни, де вам зручно. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Також є можливість проведення віддалених оглядів. Якщо ви не можете особисто відвідати МСЕК через об’єктивні причини, вас можуть оглянути на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Для тих, чиї терміни переогляду інвалідності припали на період воєнного стану і хто не має можливості пройти обстеження та отримати направлення на МСЕК,  термін дії інвалідності автоматично продовжується на весь період воєнного стану та ще на пів року після його закінчення або скасування.

Як знайти адреси та контакти МСЕК? 

Якщо ви маєте запитання щодо контактів та місця розташування всіх МСЕК або потребуєте консультації щодо свого медичного стану, звертайтесь до національного контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 60 20 19.

Також ви можете знайти потрібні контакти за цим посиланням.

Раніше ми розповідали, як військовому отримати направлення на МСЕК?

МІТКИ