Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні оголосили збір на позашкільну освіту для дітей, які опинились без батьківського піклування через війну

8 Вересня 2023, 16:12

ПриватБанк разом із ГО «Мрія дітей України» розпочали збір коштів на позашкільну освіту дітей, які опинились без батьківського піклування через повномасштабне вторгнення. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт держбанку.

Проєкт «Свої діти» має на меті зібрати 20 мільйонів гривень. Кошти буде спрямовано на оплату гуртків, курсів і занять дітей, чиї батьки опинилися в полоні, зникли безвісти або загинули на війні.

 «Із втратою батька чи мами у дитини не повинно закінчуватися дитинство. І в наших з вами силах зробити так, щоб це дитинство було наповнене увагою та турботою. Наша організація має великий досвід підтримки дітей, що залишились без батьківського піклування, ми перебуваємо в постійному контакті з ними, достеменно знаємо потреби і надаємо цільову допомогу. Сьогодні ми не маємо права залишатися осторонь тисяч доль дітей», –– наголошує Дана Ярова, голова ГО «Мрія дітей України».

Під опікою ГО «Мрія дітей України» уже перебуває понад 2 тис. родин з усіх регіонів України. Організація працює за напрямками: освітні програми, оздоровчі програми та гуманітарна допомога.

Підтримати проєкт можна через зручні канали та сервіси ПриватБанку:

– за прямим посиланням;

– через меню «Добро» Приват24;

– через сайт dobro.privatbank.ua

– у банкоматі чи терміналі ПриватБанку (розділ «Благодійність»);

– у касах банку.

Нагадаємо, нещодавно студенти запустили збір $1 млн на два гелікоптери медевакуації для розвідників.

МІТКИ