Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні створили першу книжкову радіостанцію

6 Вересня 2023, 14:29

Нещодавно в Україні запустили першу онлайн-радіостанцію українських аудіокниг. Вона має назву Sluhavka. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова співзасновниці та головної редакторки проєкту Вікторії Ділай.

Метою радіостанції є популяризація української книги на внутрішньому та зовнішньому аудіоринках, а також діджиталізація друкованих видань за допомогою аудіоверсій без скорочень чи адаптації.

В ефірі новоствореної станції анонсують огляди книжок, інтерв’ю з авторами, літературні передачі, дитячу рубрику та професійно виготовлені аудіокниги. Весь контент продукуватимуть на київській студії звукозапису.

Користувачі матимуть змогу безкоштовно послухати контент радіостанції на сайті, а також переглянути ексклюзивні матеріали, як-от літературні програми та огляди книг, у записі на офіційному ютуб-каналі.

Вікторія працює над проєктом разом зі співзасновниками –– Євгеном Москаленком, Віталієм Микитенком та Сергієм Бойком.

Інші учасники команди проєкту: літературознавиця, редакторка мовознавчого проєкту «Р.І.Д.», поетка Валерія Сергєєва, дикторка, теле- та радіоведуча Анна Заклецька, диктор, журналіст і радіоведучий «Українського радіо» і радіо «Промінь» Денис Денисенко, піарниця Марія Літинська, графічний дизайнер Арсен Шумейко, звукоінженер Максим Паніматченко. Нещодавно диктором проєкту став актор Григорій Бакланов.

Сайт організатори презентують найближчим часом, а наразі стежити за новинами проєкту можна на його офіційних сторінках у фейсбуці та інстаграм.

Нагадаємо, що в Угорщині створили фундацію української книги.