Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні запускають програму підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс»

5 Вересня 2023, 18:32

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання ШоТам.

Зазначається, що в його межах учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та навчатимуться основам запуску власного бізнесу.

Пілотна частина проєкту охоплює п’ять міст: Київ, Миргород, Подільськ, Кропивницький та Одеса. А вже у жовтні ініціативу планують розширити на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів по всій країні.

«Поки наші воїни нищать ворога, їхні дружини, матері, сестри та доньки потребують нашої підтримки і допомоги. Це неймовірні люди, які щодня чекають на коротке «Усе добре, люблю тебе, ++», і попри всі труднощі не опускають руки і продовжують боротися», — зазначає команда проєкту.

Учасницям проєкту «Плюс-Плюс» пропонують:

  • безкоштовну психологічну та юридичну допомогу;
  • освітні лекції та майстер-класи;
  • допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру.

Участь у проєкті є безкоштовною. Щоб долучитися, потрібно заповнити цю гугл-форму.

Зверніть увагу! Якщо у вашому місті програма «Плюс-Плюс» ще не стартувала, просто вкажіть, звідки ви. Організатори збережуть ваші контакти та зв’яжуться з вами напередодні розширення проєкту.

Нагадаємо, нещодавно в Києво-Печерській лаврі стартувала програма духовного відновлення для військових.