Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Одесі відкрили Центр стресостійкості

5 Вересня 2023, 17:11

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською, нещодавно в Одесі відкрили Центр стресостійкості. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Одеську міську раду.

Зазначається, що це спільний проєкт міської влади, Ізраїльської коаліції по роботі з травмою та Єврейських федерацій Північної Америки.

Зі слів міжнародного експерта по роботі з травмою, консультанта у проєктах ООН та Ради Європи Алекса Гершанова, організація працює більш ніж 20 років. За цей час вони напрацювали ефективну методику і готові ділитися досвідом.

«Перш за все, ми навчаємо фахівців, які знаходяться на першій лінії надання послуг населенню: вчителі, медичні працівники, рятувальники та інші. Ми не робимо із них психологів, а даємо прості навички, як допомогти собі та іншій людині», — сказав Гершанов.

Найближчим часом в кожному районі міста на базі муніципальних закладів освіти, охорони здоров’я або соціального захисту будуть створювати філіали Одеського міського Центру стресостійкості.

Раніше ми розповідали, як вислухати та підтримати людину в стресі.