Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Американські медики навчають українських надавати допомогу пацієнтам з воєнними травмами у критичних станах

5 Вересня 2023, 9:45

Нещодавно американське Товариство критичної медицини SCCM розпочало навчання лікарів та медичних сестер з усієї України щодо нових підходів до ведення та лікування пацієнтів у критичному стані з воєнними травмами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську міську раду.

Зазначається, що це перший такий навчально-практичний курс у нашій країні, який проводять ці фахівці.

Навчання спрямоване на експертну підготовку спеціалістів багатопрофільних лікарень та бойових медиків для надання невідкладної допомоги цивільним та військовим, що постраждали від війни.

«Нині у нас –– одна з найпотужніших у світі команд інструкторів, що займається критичними станами. Серед них –– лікарі, які мають значний досвід роботи в гарячих точках: Ірак, Іран, Сирія, Афганістан. І сьогодні вони привезли курс практичної медицини з надання допомоги пацієнтам з воєнною травмою до нас, в Україну, тому що це знання і навички, які потрібні нам зараз», –– каже генеральний директор Першого медоб’єднання Львова Олег Самчук.

У межах курсу американські інструктори навчатимуть експрес-діагностики та невідкладної медичної допомоги пацієнтам із осколковими та опіковими пораненнями, кровотечами, гострими порушеннями функцій життєво важливих органів та політравмами. Крім того, аби структурувати та відпрацювати зі слухачами курсу отримані навички, у лікарні спеціально облаштували шість станцій з умовними пацієнтами та різними типами поєднаних травм.

Передбачається, що таке навчання пройдуть 400 українських медиків.

Нагадаємо, медики Лисичанської лікарні приймають у хабах для переселенців.

МІТКИ