Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ментальне здоров’я стане темою для глобального діалогу у межах Третього Саміту перших леді та джентльменів

4 Вересня 2023, 16:11

У середу, 6 вересня 2023 року, в Києві відбудеться Третій Саміт перших леді та джентльменів на тему: «Ментальне здоров’я: стійкість та крихкість майбутнього». Це міжнародна платформа взаємодії та єднання «м’якої сили» заради добробуту людей у світі, започаткована Першою леді України Оленою Зеленською. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Місією Саміту є посилення «м’якої сили» перших леді та джентльменів світу у розв’язанні глобальних проблем людства.

Саміт не обмежиться Україною, а буде присвячений благополуччю людей у всьому світі, які постраждали або можуть постраждати від наслідків війни чи інших криз.

Для обговорення на захід запрошуються перші леді й джентльмени з усього світу, а також світові зірки, лідери думок, експерти й інші почесні гості, що переймаються темою ментального здоров’я.

Під час Саміту будуть обговорюватися такі теми:

1. Сила і слабкість визнавати виклики у сфері ментального здоров’я відкрито, без стигматизації таких проблем.

2. Вплив війни на ментальне здоров’я.

3. Необхідність надання найвищого пріоритету проєктам у сфері популяризації підтримки ментального здоров’я: підвищення помітності проблеми у суспільстві, промоція грамотності у сфері ментального здоров’я, боротьба зі стигматизацією тощо.

4. Ментальне здоров’я сьогоднішніх підлітків – що ми можемо зробити для того, щоб подбати про ментальне здоров’я молодих людей, які за 15 років визначатимуть майбутнє людства?

Долучайтеся до перегляду трансляції за посиланням або в ефірі Національного телемарафону.

МІТКИ