Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

U-LEAD та волонтери завершують відбудову двох шкіл на Київщині та Чернігівщині

3 Вересня 2023, 16:07

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» до нового навчального року завершують відбудову двох шкіл у Київській та Чернігівській областях, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук U-LEAD.

Зокрема, у школі на Київщині:

  • відремонтували підлогу;
  • встановили стелі; усі двері в класи, перегородки та колони;
  • підготували стіни до фарбування;
  • зробили всі відкоси вікон та розводку сантехніки;
  • залили сходи вхідної групи;
  • встановили вхідні двері.

Водночас в одній зі шкіл на Чернігівщині демонтували опорядження стін, завершили штукатурні роботи, зробили відкоси, встановили панорамні вікна і двері.

Загалом ремонтні роботи вже на фінальній стадії. Але поки що з міркувань безпеки номери та адреси цих закладів не оприлюднюють.

«U-LEAD з Європою» за підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії втілює у життя ініціативу «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» у трьох постраждалих від війни регіонах України. Вона спрямована на надання конкретної підтримки 12 відібраним громадам, які постраждали від війни, у трьох регіонах України –– Чернігівській, Київській та Харківській областях –– шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти.

Нагадаємо, в Харкові німецькі партнери відновлять школи, які постраждали через війну.