Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Зеленський на форумі в Давосі запропонував нову модель відновлення України

23 Травня 2022, 20:50

Сьогодні, 23 травня, на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) у Давосі Президент Володимир Зеленський запропонував міжнародній спільноті нову модель відновлення України, яка передбачає шефство над тим чи іншим нашим регіоном, містом, громадою чи галуззю.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Forbes.

Зеленський запросив країни світу взяти участь у відновленні України, адже потрібно відбудувати цілі міста й галузі.

На початку травня Зеленський оголосив про початок глобального проєкту United24, який має об’єднати людей з усього світу задля підтримки України. Зокрема, й зібрати кошти на відновлення країни.

Це нова модель відновлення, коли кожна держава-партнер, місто чи компанія-партнер можуть узяти шефство над тим чи іншим регіоном України, містом, громадою чи галуззю.

Завдяки такій моделі повоєнне відновлення може стати швидким і ефективним, вважає Президент України. Така модель відновлення стане «наступною можливістю для Європи після Другої світової війни для економічного стрибка».

Володимир Зеленський сподівається, що всі держави сформують власні пакети пропозицій на конференції у Швейцарії в липні 2022 року.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, громадські організації започаткували ініціативу «Згуртовані громади», мета якої – допомогти постраждалим від широкомасштабного вторгнення рашистів містечкам і селам України. Йдеться не лише про нагальні гуманітарні потреби, а й про відновлення інфраструктури та підприємництва.