Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Львівська громада долучилася до грантової підтримки агропереробних підприємств

31 Серпня 2023, 19:11

В межах Урядової програми єРобота місцеві громади почали брати участь у співфінансуванні державної грантової програми стимулювання розвитку переробних підприємств. Зокрема, у Львові міська влада виділила 17 млн гривень на компенсації бізнесам, які створюють переробні підприємства. За повідомленням Мінреінтеграції, про це інформує Мінекономіки, передає РеІнформ.

Місцева влада буде співфінансувати відсоток, який має вкласти саме підприємство. За умовами грантової програми половину фінансування покриває держава, решту – підприємець.

У Львові видаватимуть ваучери, щоб допомогти підприємствам покрити їхню частку. Сума ваучера – від 80 тис. гривень до 2 млн гривень залежно від кількості створених нових робочих місць.

Нагадаємо, в межах програми підприємці мають змогу подавати заявки на гранти для розвитку переробних підприємств і створювати робочі місця на деокупованих територіях. У таких випадках бізнес має можливість отримати грант до 8 млн гривень від держави за напрямом переробки та покрити 80% від вартості проєкту. Обов’язковою умовою для отримання коштів є створення до 25 робочих місць.

Таким чином Уряд стимулює відновлення й розвиток деокупованих територій, які постраждали під час війни. Програма спрямована на повернення людей, надання їм можливості отримати роботу і створення сприятливого бізнес-клімату.