Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні спростили отримання медичної довідки для дошкільних та навчальних закладів

31 Серпня 2023, 15:17

Медична інформаційна система для закладів охорони здоров’я Helsi спростила процес отримання обов’язкових довідок для зарахування дітей до садочків, шкіл та ВНЗ, а також працевлаштування за окремими професіями. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Патріот Донбасу».

Зазначається, що відтепер всі необхідні дані про форму довідок та як їх отримати є у застосунку Helsi. Він доступний на iOS та Android.

Щоби оформити необхідний документ необхідно обрати розділ «Сервіси», а потім «Довідки та профілактика». На екрані з’явиться список медичних довідок, які на сьогодні надають медичні заклади України, а саме:

  • № 086-1/о – для садочка та школи;
  • № 086-о – для ВНЗ;
  • № 028/о – для басейну;
  • № 083/о – для водіїв;
  • № 1-ОМК – для особистої медичної книжки.

Вибравши потрібний вид довідки, користувач може переглянути, які документи, консультації лікарів та аналізи необхідні для її отримання. Після цього безпосередньо в застосунку можна записатися на прийом до профільних лікарів на зручний час.

Результати медоглядів, аналізи та довідки можна зберігати в розділі «Медичні документи» в застосунку та за необхідності дати доступ лікарю, надрукувати чи переслати.

Раніше ми повідомляли, чи потрібна довідка з військкомату для перереєстрації авто?