Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Франківщині за грант відкрили садочок для дітей-переселенців

31 Серпня 2023, 13:20

В Івано-Франківську працює садочок для дітей переселенців. Заклад відкрили на грант єРобота. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що громадська активістка Мар’яна Вершиніна об’єднала знайомих психологів та запустила центр невідкладної психологічної допомоги для людей, які тікали від війни.

Адже стало очевидно –– комунальні дитсадки не справлялись з потоком переселенців. До того ж, з окупованих територій люди привозили моторошні історії, а діти, яким довелося провести тижні в підвалах, приїжджали налякані і були не в змозі розмовляти.

Тому жінка вирішила відкрити Центр Психології та Розвитку «Разом». Це дитсадок для ВПО, з фокусом на психологічну допомогу. Тут з дітьми працюють терапевти, логопеди, також вони посилено вивчають англійську. А мами тут можуть отримати допомогу та підтримку у пошуку роботи.

На отриманий за урядовою програмою грант «Власна справа» придбали для садочка меблі, постіль для ліжечок та посуд.

Нагадаємо, з липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн.

Нагадаємо, у Норвегії відкриють тимчасові садочки для дітей українських біженців.