Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Франківщині за грант відкрили садочок для дітей-переселенців

31 Серпня 2023, 9:38

В Івано-Франківську працює садочок для дітей переселенців. Заклад відкрили на грант єРобота. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що громадська активістка Мар’яна Вершиніна об’єднала знайомих психологів та запустила центр невідкладної психологічної допомоги для людей, які тікали від війни.

Адже стало очевидно – комунальні дитсадки не справлялись з потоком переселенців. До того ж, з окупованих територій люди привозили моторошні історії, а діти, яким довелося провести тижні в підвалах, приїжджали налякані і були не в змозі розмовляти.

Тому жінка вирішила відкрити Центр Психології та Розвитку «Разом». Це дитсадок для ВПО, з фокусом на психологічну допомогу. Тут з дітьми працюють терапевти, логопеди, також вони посилено вивчають англійську. А мами тут можуть отримати допомогу та підтримку у пошуку роботи.

На отриманий за урядовою програмою грант «Власна справа» придбали для садочка меблі, постіль для ліжечок та посуд.

Нагадаємо, з липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн.

Нагадаємо, у Норвегії відкриють тимчасові садочки для дітей українських біженців.