Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні створили англомовну платформу про українську культуру

30 Серпня 2023, 14:45

Нещодавно Український інститут запустив англомовну платформу про українську культуру Insight UA. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук інституту.

Зазначається, що Insight UA – це англомовний путівник українською культурою, особистостями та подіями. Платформа знайомить з українською музикою, літературою, театром, кіно, візуальним мистецтвом, Кримом та аналітичними роботами.

На сайті є окремі статті про вітчизняних митців, кураторів, мистецькі простори, культурні інституції та ініціативи, тож він буде корисним для іноземних партнерів, які прагнуть співпраці та хочуть дізнатися більше про культурних акторів України. На ньому також можна ознайомитися з книгами про українське мистецтво, дізнатися про жінок, які творили у 60-х роках, зануритися у культурні особливості й музику Криму.

А в розділі «Війна Росії проти України» представлені проєкти про наслідки російської агресії. Читач дізнається про культурні та історичні пам’ятки України, зруйнувані Росією: Майдан Свободи у Харкові, Лисичанську гімназію, унікальний собор Петра Могили у Маріуполі.

Платформа доступна за посиланням.

Нагадаємо, що в Україні запустили сайт про офіційні кольори державного прапора.

МІТКИ