Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ми маємо не лише перемогти, а й унеможливити війну в майбутньому

30 Серпня 2023, 9:53

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила в інтерв’ю польському виданню Rzcezpospolita, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Світ має розуміти, що кремль не збирається зупинятися на українській території, додала вона. Тому Українаборотиметься до поразки росії й падіння режиму путіна. Вукраїнців немає іншого вибору.

«Це боротьба за наше виживання, іншого шляху в нас немає. Інакше вони знищать нашу державу і націю», зауважила посадовиця.

За її словами, держава, яка використовує ядерну зброю для шантажу міжнародної спільноти, є небезпечною не тількидля України. І позбутися цієї проблеми за рахунок наших територій не вдасться. Це лише розпалить апетити агресора.

«Ми не просимо, щоб хтось воював за нас. Ми впораємося. Нам потрібна лише підтримка, особливо санкційна. Тому що, з одного боку, нам допомагають у військовому плані, політично та фінансово. А з іншого, путін якимось чином через треті країни отримує деталі для виробництва своїхракет. Тому ми хочемо, щоб світ визначився. Нам потрібноне просто перемогти, а й унеможливити війну в майбутньому. Це у наших спільних інтересах»,резюмувала Віцепрем’єрка.

Нагадаємо, в інтервю виданню Rzcezpospolita Ірина Верещук також порушила тему корупції й розповіла, з чого починати боротьбу з нею.