Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині відкрили відбудований Литвою дитсадок

29 Серпня 2023, 16:07

Нещодавно в Ірпені відкрили дитячий садок «Рута», який торік майже повністю зруйнували окупанти.Кошти на це виділив Уряд Литви. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.  

«Литва та всі її люди підтримують Україну, тому ми надали вже більш ніж 1 мільярд євро на відбудову, військову і гуманітарну допомогу. І це тільки від уряду. Але є і багато приватних інституцій, неурядових організацій, які разом зібрали ще раз таку суму», –– сказав президент Литви Гітанас Науседа.

Він запевнив, що Литва допомагатиме Україні у відбудові та якнайшвидшій перемозі у війні.

«Мені дуже приємно бачити такий чудовий садочок «Рута», і можу тільки уявити, наскільки щасливими діти будуть тут. Вірю, що діти, бачачи прапор Литви, будуть думати про державу, у якій живуть багато людей, які дуже люблять Україну», –– зазначив лідер Литви.

У свою чергу голова Київської ОВА Руслан Кравченко додав, що завдяки таким країнам, як Литва, є можливість відновлювати Київщину і будувати плани на майбутнє.

Зазначається, що Литва відбудувала дитсадок за 6,5 місяців. Бюджет проєкту становив приблизно 4,5 млн євро.

У садочку є ігрові зони з новими іграшками, кухня, спортивні майданчики, бомбосховище, пожежна сигналізація, а також відеонагляд.

Президенту Литви вручили подяку за підтримку у відбудові закладів освіти Ірпінської громади і символічні подарунки, серед яких –– книга про Ірпінь.

Нагадаємо, Литва передала техніку для Луганської обласної прокуратури.

МІТКИ