Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Жодних лімітів при формуванні кадрового резерву немає, кожна людина може бути чимось корисною

29 Серпня 2023, 15:07

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила в інтерв’ю Українському радіо. Вона додала, що наразі для роботи на вже звільнених територіях і тих, які будуть деокуповані, існує потреба не лише у держслужбовцях, а й у фахівцях різних напрямів. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Підготовка таких спеціалістів покладена на профільні заклади вищої освіти. До прикладу, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Також підготовку здійснюватимуть релоковані виші: Донбаський державний педагогічний університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Приазовський державний технічний університет тощо. 

«До нас звертається керівництво обласних військових адміністрацій і ми формуємо резерв фахівців, яких вони потребують. Такі запити вже надійшли з деокупованих територій Харківщини, Донеччини та Запоріжжя», – уточнила посадовиця. 

«Із зареєстрованими кандидатами проводять співбесіди й потім вирішують щодо майбутньої сфери діяльності. Найголовніше – власне бажання і відповідна підготовка. Лімітів для роботи на деокупованих територіях немає. До кадрового резерву потрібні фахівці цивільного захисту, охорони праці, соціальної сфери, люди робітничих професій та багато інших», – резюмувала Віцепрем’єрка.