Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

НАЗК запустило сайт-моніторинг виконання антикорупційної політики

29 Серпня 2023, 14:49

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нещодавно презентувало публічний моніторинг реалізації державної антикорупційної політики. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт відомства.  

 «Це важливий цифровий інструмент, який надає громадськості та всім державним органам інформацію про стан впровадження заходів Державної антикорупційної програми. НАЗК відкрите і надає інструменти для використання усім охочим. Розробка цього продукту є унікальною для Національного агентства. Протягом майже року НАЗК за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) працювало над цією системою, аби вона була максимально зручною для користувачів», –– зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Інформаційна система моніторингу реалізації державної антикорупційної політики доступна за посиланням.

Презентована цифрова сторінка покликана сприяти органам в реалізації Державної антикорупційної програми, плануванні та забезпеченні належного виконання її заходів. А також вона забезпечує автоматизацію процесів збору, узагальнення та оприлюднення інформації.

Цей інструмент надасть не лише можливість відстежувати прогрес у впровадженні антикорупційних заходів, а й буде використовуватися Європейським Союзом для оцінки виконання Україною кроків, необхідних на шляху до членства в ЄС.

Найближчим часом буде доступна англомовна версія сторінки та інструмент зворотного зв’язку для громадськості.

Нагадаємо, раніше НАЗК запустило курс для органів місцевого самоврядування.