Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Британська організація Mines Advisory Group готується розміновувати українські енергетичні об’єкти

29 Серпня 2023, 13:33

Нещодавно Міністерство енергетики України і філія британської неурядової організації The Mines Advisory Group домовилися про співпрацю для розмінування енергетичних об’єктів і їх прилеглих територій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що відповідний меморандум у присутності Міністра енергетики України Германа Галущенка і державного секретаря з енергетичної безпеки та Net Zero Великої Британії Гранта Шаппса підписали заступник міністра енергетики Ярослав Демченков та директор Філії MAG Джон Канліфф.

Меморандум передбачає співпрацю щодо створення умов для безпечної відбудови української критичної енергетичної інфраструктури шляхом їх очищення відвибухонебезпечних предметів.

Крім того, передбачається надання MAG технічної допомоги та консультативної підтримки для проведення заходів з інформування про мінну небезпеку. А також технічного та нетехнічного обстеження й розмінування територій, сприяння створенню безпечного середовища для соціально-економічного розвитку регіонів, які постраждали внаслідок бойових дій.

Нагадаємо, Азербайджан відправить Україні машини розмінування.