Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) пропонує додаткові заняття для українських учнів початкової школи, які постраждали від війни

29 Серпня 2023, 12:04

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та його партнери проводять офлайн уроки для учнів початкових класів, щоб допомогти їм надолужити те, що вони пропустили через війну. У кожному класі по 10-15 дітей. Одне заняття триває до двох годин.

Адже через через пандемію COVID-19 та повномасштабне вторгнення українські школярі були змушені навчатися дистанційно, а це не могло не вплинути на якість освіти.

З лютого 2022 року в Україні було пошкоджено чи зруйновано понад 3,5 тисячі навчальних закладів. Цьогоріч частково через відсутність укриттів у навчальних закладах,  лише одна третина шкіл по всій країні могла забезпечити повну освіту. У результаті діти мають значні прогалини у навчанні.

ЮНІСЕФ спільно з партнерами з фонду «Українська Освітня Платформа» проводить додаткові заняття для 3000 учнів початкових класів у Запорізькій, Херсонській, Харківській та Дніпропетровській областях, у тому числі в районах, які найбільше постраждали від бойових дій.

Програма реалізується за підтримки Глобального партнерства з освіти (GPE) для заповнення прогалин у навичках читання, письма та арифметики, а також для надання дітям психосоціальної підтримки.

У 2023–2024 навчальному році ЮНІСЕФ планує організувати додаткові заняття для понад 300 тисяч дітей.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ надає фінансову допомогу освітнім закладам в Україні.