Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Фонд ЮНІСЕФ передав Україні сучасні швидкі для новороджених

28 Серпня 2023, 17:24

Нещодавно Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доправив в Україну 20 автомобілів, оснащених найсучаснішим обладнанням для допомоги новонародженим. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Офісу президента.

Зазначається, що авто укомплектовані спеціалізованим обладнанням для надання невідкладної допомоги породіллям і немовлятам ще в дорозі. Зокрема, тут є транспортні інкубатори, апарати штучної вентиляції легень для новонароджених, пристрої для візуалізації вен AccuVein, реанімаційні кейси, прилади для фототерапії для лікування жовтяниці новонароджених та вимірювання рівня білірубіну.

Передача авто стала можливою у результаті переговорів на полях Генасамблеї ООН восени 2022 року та зустрічі з виконавчою директоркою Фонду ООН у галузі народонаселення і виконавчою директоркою ООН Жінки Сімою Бахус.

Транспорт передадуть в обласні дитячі лікарні та перинатальні центри в 16 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій.

Нагадаємо, нещодавно німецьке місто-побратим Нюрнберг передало Харкову дев’ять автобусів.