Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Грузія впустила на свою територію групу українців, які були депортовані росіянами з Херсонської області

28 Серпня 2023, 16:10

Грузинська влада пропустила на свою територію групу українців, яких росія примусово вивезла на свою територію перед відступом. П’ятеро із шести наших співвітчизників – це колишні ув’язнені з Херсонської області, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції. 

Після звільнення з російського Центру тимчасового утримання іноземців та осіб без громадянства, в ніч з 16 на 17 серпня, українці прибули на контрольно-пропускний пункт «Верхній Ларс».

Опікувалося справою наших співвітчизників МЗС України в межах роботи Коордштабу з питань повернення в Україну громадян із ТОТ, який очолює Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Завдяки масштабній і злагодженій роботі державних структур, правозахисних організацій та за участі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) у Грузії всій групі було дозволено офіційно перетнути кордон Грузії та перебувати на території країни.

Наразі наші громадяни знаходяться у безпечному місці, де вони отримують всю необхідну підтримку. Після цього їм допоможуть у підготовці документів для повернення в Україну.

МІТКИ