Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нідерланди передають Україні переносні заряди для дистанційного розмінування

28 Серпня 2023, 10:08

Нідерланди нададуть Україні близько 1000 переносних зарядів для дистанційного розмінування територій.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результат зустрічі Міністра оборони України Олексія Резнікова зі своєю колегою — Міністром оборони Королівства Нідерланди Кайсою Оллонгрен.  

«Я знаю, що ви стикаєтесь з проблемою замінування територій з надзвичайно великою щільністю. Ми вже допомагаємо зі спеціальним обладнанням для розмінування і намагатимемося цю допомогу розширювати надалі. Є рішення, щоб надати близько 1000 переносних зарядів для дистанційного розмінування, які можуть проробляти проходи в інженерних загородженнях», — зазначила Оллонгрен.

Повідомляється, що Нідерланди залишаються відданими підтримці нашій державі у боротьбі за цілісність та суверенність. Зокрема за останні півтора року країна виділила нам близько 2 млрд євро на різні види допомоги: озброєння та боєприпаси, мости, вантажні автомобілі, транспортні засоби та медичне обладнання.

«Я відчуваю захоплення і повагу до усього народу України, керівництва, військовослужбовців, усієї української держави, яка стоїть за свою свободу та суверенітет, більш того, за наші спільні європейські цінності проти агресії російської федерації», — сказала пані міністр оборони Нідерландів.

Вона також наголосила, що Нідерланди й надалі працюватимуть над подальшим закриттям усіх потреб України, зокрема в засобах ППО, що є критично важливою складовою для збереження життів українців та інфраструктури держави.

Нагадаємо, Азербайджан відправить Україні машини розмінування.