Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міносвіти отримало грант від ЄС на розвиток закладів профосвіти

28 Серпня 2023, 9:30

Європейський інвестиційний банк та Міносвіти уклали угоду, що передбачає надання гранту ЄС розміром 8,5 млн євро для впровадження проєкту «Програма підтримки професійно-технічної освіти в Україні». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство освіти та науки України.

Зазначається, що кошти спрямують на надання допомоги для ефективної підготовки проєкту, його провадження і реалізації процедур закупівель, а також на комунікаційні цілі.

«Сучасна система професійної освіти це необхідний крок на шляху до відбудови України. Вона має бути інноваційною, гнучкою, інклюзивною, а також орієнтованою на розвиток людського потенціалу. А тому фінансування від ЄС та ЄІБ буде спрямовано саме на реконструкцію і модернізацію безпосередньо закладів професійної освіти, що дозволить створити фундамент для подальшої трансформації», — зазначив міністр освіти і науки України Лісовий Оксен.

Грант доповнює кредитну угоду ЄІБ у розмірі 58 млн євро, яку підписали у 2021 році для фінансування будівництва, реконструкції та модернізації наявних закладів професійної освіти, а також для подальшого підвищення інтересу до професійної освіти серед молоді.

Нагадаємо, Міносвіти запустило інтерактивну мапу розподілу девайсів між закладами освіти.